Справжня черепиця, черепиця у своєму класичному вигляді, створена з натуральних складових — це цементно-піщана черепиця АЛЯСКА.
Сьогодні на ринку покрівельних матеріалів існує безліч варіантів які насамперед намагаються імітувати справжню натуральну черепицю, при цьому ціна перевищує ціну на дійсно натуральну класичну черепицю.
Цементно-піщана черепиця АЛЯСКА поєднала в собі безліч привілегій та найкращих властивостей, будь які інші покрівельни матеріали лише намагаються досягнути того чи іншого показника.
Тепер ви можите купити цементно-піщану черепицю АЛЯСКА в Харкові з склада. Ми надамо повну консультацію по вибору черепиці, прорахуємо всі можливі варіанти та комплектації покрівлі, також можна зробити порівняння з іншими видами черепиці. Допоможемо зробити правильний вибір покрівельного матеріалу.
Ціна на цементно-піщану черепицю АЛЯСКА в Харкові з склада, тому вам не доведеться займатися пошуком перевізника та ризикувати цілісністю товара.
!!!Актуальний прайс на цементно-піщану черепицю АЛЯСКА в Харкові з склада можна завантажити ТУТ… !!!
- Надійність та Довговічність. Перевірено століттями кліматом європейського контента: від суворих умов Скандинавії до спекотного клімату Середземномор’я.
- Натуральність та Екологічність. Застосування тільки натуральних природних матеріалів гарантує абсолютну безпеку при експлуатації.
- Унікальність характеристик. Відмінні показники по всіх значимих технічним параметрам: теплопровідность, звукоізоляціїя морозостійкость, термостійкость і стійкость до агресивних середовищ.
Цементно-піщана черепиця Аляска — Венеціанська форма
Високпрофільна черепиця, характерна для країн південного регіону Європи.
Вишуканий дизайн дозволить підкреслити індивідуальність будь-якого проекту.
Види покриття:
- Матове покриття
- Глянцеве покриття
- Шалє, напівглянцеве покриття, пофарбоване в масі
Технічні характеристики
Галерея цементно-піщаної черепиці Аляска Венеціанська
Цементно-піщана черепиця Аляска — Римська форма
Класичні форми, типові для центральної і північної Європи.
Гармонійно поєднується з будь-яким архітектурним стилем і рішенням.
Актуальною протягом понад століття.
Види покриття:
- Матове покриття
- Глянцеве покриття
Технічні характеристики
Галерея цементно-піщаної черепиці Аляска Венеціанська
Міф про масу цементно-піщаної черепиці
Порівняння навантаження на 1 м² для покрівель з натуральної черепиці та металочерепиці
Натуральна цементно-піщана черепиця приблизно в десять разів важче металочерепиці, але це не означає, що настільки ж зростає навантаження на крокви. При розрахунку крокв на міцність враховують не тільки власну вагу конструкції даху (покрівля, лати, крокви, утеплювач, оздоблення і т.д.), але і снігове, і вітрове навантаження.
Не варто боятися ваги натуральної цементно-піщаної черепиці — в масі її перевага!!!
За рахунок ваги черепична покрівля витримує сильний вітер, гасить шум дощу, витримує високі снігові навантаження, згладжує перепади температур.
Натуральна цементно-піщана черепиця захистить Вашу покрівлю від впливу зовнішнього агресивного середовища і підвищить надійність і комфортність всього будинку.
Натуральна цементно-піщана черепиця | Металочерепиця |
Розрахункове навантаження 198 кг/м.кв. | Розрахункове навантаження 146 кг/м.кв. |
В результаті розрахунків виявляється, що при натуральній черепичній покрівлі, в порівнянні з металевою, потрібне незначне посилення крокв даху — всього на 15-20%!!!
Ще менше варто хвилюватися за стан стін і фундаментів, які, як правило, мають достатній запас міцності і не вимагають посилення.
Головне навантаження на фундамент надає вага стін з перекриттями (близько 90% для цегляного двоповерхового будинку).
Частка черепиці в загальній масі будинку складає всього 2 — 4% і істотного впливу зробити не може.
Конструкція даху і лати
Крокви: рекомендується розмір не менше 50 х 150 мм (бажано 50 х 180 мм), крок крокв 60-90 см в залежності від навантаження і довжини кроквяних ніг (необхідна консультація з фахівцями по конструкції крокв).
Решетування: пилений брусок хвойних порід (без обзола і прохідних сучків) не нижче другого сорту.
Контробрешетка: мінімальний перетин брусків — 30х50 мм, застосовується на дахах з гідроізоляційної плівкою або нижньої покрівлею для вентиляції покрівлі. Для складних багатоскатних дахів і при великій довжині кроквяних ніг, товщина контробрешетування може бути збільшена до 50 мм. Черепичний дах не вимагає повного покриття дерев’яного каркаса дошками.
Каркас (крокви) необхідно накрити гідроізоляційною (пропускає воду назовні і не пропускає всередину) мембраною. Мембрану кріплять безпосередньо до крокв покрівельними оцинкованими цвяхами або дужками степлера і закріплюють латами.
Кут нахилу
Виходячи з особливостей черепичної покрівлі, рекомендований кут нахилу складає від 22 ° до 65 °. Цей кут нахилу гарантує захист від дощової води, снігу і поривів вітру без будь-яких додаткових матеріалів і витрат.
При монтажі черепиці від 12 ° до 22 ° і від 65 ° до 90 ° необхідно користуватися герметичним гідроізоляційним шаром (супердифузійна мембрана) і обов’язково закріплювати черепицю.
При кутах від 65 ° до 90 °, можливо, знадобиться посилення обрешітки. На кожній черепиці фірми Аляска є по 2 отвори для цвяхів, одного цвяха для закріплення черепиці цілком достатньо. Кріпляться черепиці на укріпленій покрівлі в шаховому порядку.
Необхідність використання утеплювача між кроквами конструкції покрівлі вирішується в кожному конкретному випадку. Для мансардних поверхів його використання просто необхідно!!!
Поперечний переріз обрешітки і крок крокв
Крок крокв міжосьовий розмір в см |
Перетин обрешітки (мм х мм) |
≤ 75 | 30 х 50 |
≤ 90 | 50 х 50 |
≤ 110 | 40 х 60 или 50 х 50 |
Решетування складається з контробрешетування, яка паралельна крокв, і перпендикулярній їм обрешітки.
Решетування кріпиться один від одного на однаковій відстані 31,5 — 35 см (з однаковим кроком), яке розраховується виходячи з довжини кроквяної ноги. Нижня рейка обрешітки повинна бути на 20 мм вище звичайної обрешітки, це забезпечує однаковий кут ухилу черепиці. Крок звіса розраховується з розрахунком виступу крайнього ряду черепиці не менше, ніж на 60 мм за край схилу. На багатоскатних дахах крок обрешітки розраховується для кожного ската окремо.
Перед початком всіх робіт рекомендуємо перевірити правильність кроквяної конструкції, а саме: виміряти довжини крокви, діагоналі скатів, довжини хребтів, звисів і коньків. Шнурком або 2х-метровою рейкою перевірити крокви на площину (відхилення не більше ± 5 мм на довжині 2 м). Коли все скати накриті латами можна приступати до укладання черепиці. При цьому лати буде служити Вам опорою, або сходами.
Корисна ширина черепиці становить 300 мм при загальній ширині в 330 мм. Це пов’язано з тим, що черепиця накладається один на одного при монтажі і це треба враховувати при розрахунку покрівлі.
Наприклад, ширина покрівлі 7 м., для розрахунку з кожного боку необхідно відняти 0,33 (перша черепиця) і розділити різницю на 0,3: (7-0,33) / 0,3 = 22,23. Вам знадобиться 24 черепиці (перша з шириною 0,33 і 23 з корисною шириною 0,3). Відповідно, ширина покрівлі буде 23 * 0,3 + 0,33 = 7,23, а не 7 метрів.
Укладання черепиці
Черепиця кладеться знизу вгору і справа наліво. Обов’язково кріпити саморізами (прибл. 45-70 мм) всі крайні черепиці, тобто по периметру ската. Черепиця має 2 некрізних отвори для кріплення, які при необхідності необхідно просвердлювати і ні в якому разі не пробивати безпосередньо. Вся інша черепиця кладеться прямо на обрешітку без будь-якого закріплення (при стандартному куті нахилу). Вага черепиці буде надійно тримати її на схилі.
Викладіть (не закріплені) перший і останній ряди черепиці. Якщо на фронтоні черепиця не лежить урівень з лобовою дошкою, то це можна виправити зміщенням черепиці за рахунок люфту 3 мм в кожному стику. Фарбувальним шнурком відбийте на обрешітці фронтонні стовпці і так кожні 3 … 5 вертикальних стовпців. Розмітку вальмових і шатрових дахів починайте від середини скатів у напрямку до хребтах.
Кладемо першу праву нижню черепицю з урахуванням спуску за край і закріплюємо її. Потім кладемо весь нижній ряд і закріплюємо кожну черепицю. Далі кладемо другий ряд починаючи з правої черепиці так до самого верху. Не забувайте кріпити все крайні черепиці, так як є небезпека їх підриву вітром.
Для кращого закріплення черепиці (зона вітрів, приморські райони а також при куті нахилу від 12 до 22 і від 65 до 90 градусів) необхідно закріплювати черепицю в шаховому порядку. Тоді кожна закріплена черепиця буде утримувати нижню і праву черепицю і, відповідно, кожна незакріплена буде триматися верхньої і лівої.
Розрізати черепицю можна відрізною машинкою «турбинкой» з диском з алмазним напиленням. При цьому намагайтеся залишити хоча б один отвір для цвяха, так як вся розрізана черепиця знаходиться у країв покрівлі і вимагає закріплення до обрешітки.
***Бічна цементно-піщана черепиця має відмінну рису: вона може бути застосована як на правому, так і на лівому фронтонних свесах. Різниця полягає лише в тому, де буде просвердлений отвір під кріплення. Укладання фронтоном схилу починається знизу вгору. Перша бічна черепиця впирається верхньою частиною в нижню частину другого ряду і кріпиться одним шурупом до крокви. Наступна накриває першу і впирається своєю верхньою частиною в нижню частину рядової черепиці 3-го ряду і т.д.
067-490-43-08
099-741-38-36